VISTA tím, Poprad

BSc. Zuzana Zoričáková, MA riaditeľka a majiteľka pobočiek VISTA v Poprade, Trnave a Liptovskom Mikuláši

Absolvovala štúdium v USA, Fakultu zahraničného obchodu a obdržala titul Bachelor of Science s ocenením – Summa Cum Laude (najlepší študent na univerzite).

V rokoch 2005 - 2007 žila aj naďalej v USA a pracovala ako auditorka pre firmu zaoberajúcu sa auditom firiem s nehnuteľnosťami. V roku 2008 ukončila vysokoškolské vzdelanie na University of Sheffield v Anglicku v odbore zahraničné veci a globálne právo, ktoré úspešne ukončila dizertačnou prácou a obdržala titul Master of Arts.

Anglickému jazyku sa aktívne venuje už 20 rokov. Venovala sa tlmočeniu angličtiny pre rôzne medzinárodné spoločnosti v Amerike, či neskôr v Anglicku a aj v súčasnosti sa vo svojich firmách zaoberá prekladmi, učením a tlmočením. V súkromnom živote je mamou troch synčekov.

Adela Krempaská office manager/Key account manager

Jazykovú školu VISTA spoznala najskôr ako študentka nemeckého jazyka a po ukončení strednej školy sa stala súčasťou nášho pracovného tímu v Poprade. Je vedúcou kancelárie popradskej pobočky a jej hlavnou úlohou je: plánovanie jazykových kurzov, komunikácia s klientmi, koordinácia lektorov i organizácia letných jazykových táborov v lesnom prostredí Krásnych Sadov. Momentálne sa vo svojom voľnom čase plne venuje štúdiu angličtiny, rada si zacvičí, obzvlášť choreografiu bodypumpu. Vo VISTE pôsobí od roku 2020.

VISTA tím, Poprad

Miles Robert Cook native speaker/lektor anglického jazyka
Ing. Andrea Hrehorčáková lektorka anglického a nemeckého jazyka
Mgr. Silvia Kožárová lektorka anglického jazyka
Martina Bodnár lektorka anglického jazyka
Mgr. Katarína Bartovičová lektorka anglického jazyka
Veronika Hudáčová lektorka anglického jazyka
RNDr. Martin Porada lektor anglického jazyka
PhDr. Irena Frisíkova lektorka nemeckého jazyka
PhDr. Alica Slávková lektorka nemeckého, anglického, francúzskeho a ruského jazyka
Ing. Peter Drozd lektor španielskeho jazyka
Mgr. Stanislava Brajerčíková lektorka nemeckého a anglického jazyka
Mgr. Anastázia Gondová lektorka anglického jazyka

Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

Vyplniť test

Výhody VISTA

15+ rokov kvality a skúsenosti
Učíme na Slovensku a v Česku
10 pobočiek
40 000+ absolventov
Licencovaná škola
Výučba aj v zahraničí

Povedali o nás

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol , študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita , súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter , študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam , médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka , študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena , priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér