Všeobecné kurzy

Nachádzate sa tu

Ponúkame 9 úrovní jazykových kurzov, ktorých obsah tvorí cca 116 tematických komunikačných okruhov z každodenného života, gramatické okruhy adekvátne úrovni, komunikačné cvičenia a modelové situácie.

Angličtina
Skupinový kurz angličtiny - Liptovský Mikuláš

Všeobecná angličtina v malých skupinách 5-10 študentov. Konverzačný kurz v 9 jazykových úrovní, ktorý obsahuje veľa praktických situácií aj gramatické zásady.

zistiť viac
Angličtina
Skupinové kurzy angličtiny - Košice

Skupinové verejné kurzy sú pre všetkých, ktorí sa chcú zlepšiť v všeobecnej angličtine, zabaviť sa a zlepšiť sa v komunikácii. Na večerný kurz angličtiny si doneste len dobrú náladu a chuť do štúdia.

zistiť viac
Angličtina
Individuálny kurz angličtiny - Košice

Individuálna výučba angličtiny prináša časovú, tematickú a priestorovú flexibilitu. Okamžitá spätná väzba a plná pozornosť lektora len Vám.

zistiť viac
Angličtina
Individuálne hodiny angličtiny - Liptovský Mikuláš

Zápis možný v ktoromkoľvek mesiaci, lektor sa študentovi časovo prispôsobí. Lekcie prebiehajú komunikačnou metódou, ktorou sa učíte slovnú zásobu i gramatiku priamo na hodine v dialógoch a konverzačných cvičeniach.

zistiť viac
Angličtina
Angličtina online – SKYPE výučba

Online kurz angličtiny z pohodlia domova – cez SKYPE, HANGOUTS, ZOOMP, TEAMS alebo inú komunikačnú platformu podľa vyberu študenta.

zistiť viac
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny – SNV – ELEMENTARY

Zápis na január otvorený! Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné.

zistiť viac
Angličtina
Individuálny kurz angličtiny

Individuálna výučba je "šitý na mieru" kurz angličtiny, ktorý umožňuje časovú, tematickú a priestorovú flexibilitu.

zistiť viac
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny – Trnava – BEGINNER

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu sa oboznamuje s minulým priebehovým časom, budúcimi časmi a inými zásadami danej úrovne. Zápis otvorený!!!

zistiť viac
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny – Trnava – EFFICIENT

Ôsma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník je takmer v cieli všeobecného jazykového kurzu angličtiny. Zápis otvorený!!!

zistiť viac
Nemčina
Nemčina online – Skype výučba

Nemčina cez SKYPE či inú platformu má výhodu štúdia kedykoľvek a kdekoľvek na svete, v papučiach či kravate, je to na Vás.

zistiť viac
Ruština
Ruština online – SKYPE výučba

Jazykový kurz ruštiny online s "native Russian" lektorom umožňuje výučbu z pohodlia domova a šetrí Vám čas na cestu.

zistiť viac
Ruština
Skupinový kurz ruštiny – Košice

Kurz všeobecnej RUŠTINY pre začiatočníkov a pokročilých. Ak už viete azbuku, ale stále neviete rozprávať v ruštine, je tento kurz práve pre Vás. Komunikačná metóda, jednoduché vysvetlenie gramatiky a skúsení RUSKÍ lektori zabezpečujú rýchly pokrok v štúdiu.

zistiť viac
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny – Bratislava – BEGINNER

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné.

zistiť viac
Španielčina
Španielčina online – SKYPE výučba

Jazykový kurz španielčiny VISTA z pohodlia domova. Priebeh je totožný ako počas štandardnej individuálnej výučby, všetky potrebné materiály obdržíte elektronicky.

zistiť viac
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny – Prešov – HIGH-ADVANCED

Siedma úroveň všeobecného kurzu angličtiny v Prešove. Tu sa účastník kurzu nachádza v anglickom prostredí, nadobúda istotu v používaní angličtiny ...

zistiť viac
Angličtina
Jazykové kurzy pre deti ONLINE

Jazykové kurzy SKYPE pre deti sú vynikajúcim rozptýlením detského dňa a milým stretnutím s novým VISTA kamarátom na internete. Angličtina online, nemčina online, španielčina online...

zistiť viac
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny – SNV – INTERMEDIATE

Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na polceste k úspechu v štúdiu angličtiny.

zistiť viac
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny – Nitra – EFFICIENT

Ôsma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník je takmer v cieli všeobecného jazykového kurzu angličtiny.

zistiť viac
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny – Banská Bystrica – ADVANCED

Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny v Bystrici. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny.

zistiť viac
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny – Poprad – BEGINNER

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje...

zistiť viac
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny – Poprad – PRE-INTERMEDIATE

Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým.

zistiť viac
Angličtina
Brush Up – letný kurz angličtiny – Košice

Konverzačný kurz angličtiny v malých skupinkách. Budeme sa veľa rozprávať a oddychovať pri zaujímavých témach všeobecnej angličtiny.

zistiť viac
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny – Nitra – PRE-INTERMEDIATE

Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým.

zistiť viac

Stránky

Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

Vyplniť test

Výhody VISTA

15+ rokov kvality a skúsenosti
Učíme na Slovensku a v Česku
10 pobočiek
40 000+ absolventov
Licencovaná škola
Výučba aj v zahraničí

Povedali o nás

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol, študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb. Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita, súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter, študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam, médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka, študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena, priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér