Aliancia VISTA

Čo to je?

VISTA je aliancia jazykových škôl s ochrannou známkou VISTA, fungujúca na báze franchise partnerstva, partneri VISTA sú samostatné právne subjekty podliehajúce licenčným právam VISTA. Jazyková škola pokrýva kľúčové mestá na celom Slovensku. Majoritným odberateľom našich jazykových kurzov sú firemní klienti, spoločnosti a organizácie.

Zakladateľom jazykovej školy, autorom spôsobu učenia VISTA a majiteľom licencie VISTA je PhDr. Branislava Očvárová, VISTA s.r.o.. Koncept VISTA sa začal vyvíjať v roku 2002, prvá pobočka bola založená v roku 2003 v Košiciach a od tejto doby sme sa zdokonalili vo všetkých smeroch.

Silnou stránkou VISTA jazykovej školy je kvalita výučby, slovenské zázemie a s rozsiahlymi skúsenosťami tiež organizácia kurzov pre firemných a súkromných odberateľov - "s Vami to je skutočne jednoduché" konštatujú naši klienti.

Prečo členstvo v našej aliancii?

VISTA je jednoduchosť a zábava, ktorá skrýva skutočné učenie sa bez toho, aby náš klient cítil námahu, únavu z učenia sa cudzej reči. Klienti sa k nám radi vracajú a dôvod je jasný – sme originálni metódou, šitou na mieru našinca, ktorý nemá kde a kedy hovoriť cudzím jazykom, ktorý však potrebuje a chce konečne ovládať. Používame fungujúce techniky – kontrolovaná komunikácia na lekciách (komunikačná VISTA metóda v jej presných krokoch), kvalita a odbornosť lektora sú prioritou, nemôžeme si dovoliť zamestnávať nemotivujúce osobnosti bez všeobecného prehľadu, adekvátneho odborného vzdelania a celkových osobnostných predispozícií pre prácu lektora.

Nový člen obdrží VISTA manuál pre výučbu, design a návod na organizáciu pobočky, podrobne ho zaškolíme a pomôžeme s iniciálnym otvorením pobočky, následne kontinuálne riešime vzniknuté situácie spoločne.
To všetko bez akýchkoľvek vstupných poplatkov, dokonca prvé mesiace existencie novej pobočky bez poplatku.

Členstvo v Aliancii prináša veľa ďalších výhod, ale pre Vás predovšetkým priestor na vlastné podnikanie pod kvalitnou značkou a úspešnou sieťou ostatných pobočiek VISTA. Naši klienti sú pre nás najlepšou referenciou. S nami získavate kvalitnú históriu školy.

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem o bližšie informácie o členstve v Aliancii, prosíme, vyplňte kontaktný formulár s Vašimi údajmi, na základe ktorého si Vás dovolíme skontaktovať osobne a dohodneme si stretnutie.

Kvalita nového člena Aliancie je pre nás veľmi dôležitá a informácie, ktoré Vám poskytneme osobne, z hľadiska know-how školy angličtiny VISTA dôverné.

Kontaktný formulár (môžete priložiť prílohu CV)

Iba jeden súbor.
256 MB limit.
Povolené typy: txt, rtf, html, pdf, doc, docx, ppt, pptx, odp, ods, rar, zip.
S informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov poskytnutých na účely kontaktovania prevádzkovateľa a Vašimi právami v oblasti ochrany osobných údajov sa môžete oboznámiť v sekcii Ochrana osobných údajov.

Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

Vyplniť test

Výhody VISTA

15+ rokov kvality a skúsenosti
Učíme na Slovensku a v Česku
10 pobočiek
40 000+ absolventov
Licencovaná škola
Výučba aj v zahraničí

Povedali o nás

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol , študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita , súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter , študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam , médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka , študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena , priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér