Pobyty v zahraničí

VISTA jazyková škola Vám v spolupráci s CAE (Cambridge Academy of English) ponúka kvalitné štúdium anglického jazyka vo Veľkej Británii.

Jazyková škola CAE bola založená v roku 1975 a odvtedy jazykové kurzy absolvovalo viac než 33.000 ľudí všetkých vekových kategórií z viac ako 75 rôznych krajín.

CAE sa nachádza v príjemnej a veľmi bezpečnej vilovej štvrti GIRTON na okraji svetovo presláveného univerzitného mesta CAMBRIDGE UK (len 60 minút od centra Londýna).

CAE má vysoko motivujúce prostredie pre štúdium cudzieho jazyka, vďaka ktorému študenti dosahujú výrazný pokrok v angličtine:

Široká ponuka študijných programov. Od začiatočníkov po pokročilých, od detí po dospelých, od všeobecnej angličtiny po prípravy na skúšky IELTS, Cambridge skúšky, TOEFL, TOEIC atď.

Flexibilita. Dĺžka štúdia sa pohybuje od 2 týždňov do 24 prípadne aj viac. Začiatok kurzov je pravidelne každý pondelok.

Moderné zariadenie. Pre dospelých: počítačové centrum, interaktívna poslucháreň, veľká knižnica, DVD/video miestnosti a ďalšie podmienky pre rôzne športy. Pre deti: 4 moderné detské centrá, športové haly a ihriská, bazény atď.

Jazykové prostredie. Vďaka jazykovej rôznorodosti národností a ich jazykovej príslušnosti v triedach, je každý študent motivovaný neustále používať angličtinu. Ak si zvolíte ubytovanie v hostiteľskej rodine, získate tak navyše priestor používať angličtinu celý deň.

Kvalita. Všetci učitelia sú plní energie, kvalifikovaní a s bohatými skúsenosťami. V triede nie je nikdy viac než 12 študentov, priemerne 9. Špecifické programy majú menšie skupinky (4 študenti) či individuálne lekcie.

Spoločenský program. Študijné výlety do Londýna, Edinburghu, Stonehenge, okolia Cambridge atď., pravidelné exkurzie, pestrý program popoludňajších a večerných aktivít, šport.

Jazykové kurzy v zahraničí

Zistite viac o pobytoch v zahraničí

Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

Vyplniť test

Výhody VISTA

15+ rokov kvality a skúsenosti
Učíme na Slovensku a v Česku
10 pobočiek
40 000+ absolventov
Licencovaná škola
Výučba aj v zahraničí

Povedali o nás

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol , študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita , súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter , študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam , médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka , študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena , priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér