Detské a teen

Našim detským klientom ponúkame kurzových 7 úrovní, pričom do jednotlivých úrovní deti zaradíme na základe aktuálnej znalosti jazyka a veku. Kurzy trvajú počas celého školského roka. V prípade, že ste sa rozhodli neskôr a už nie je miesto v bežiacom kurze, radi zorganizujeme polointenzívny kurz aj pre Vaše dieťa nových kamarátov. V súčasnosti u nás študuje priemerne 200 detí týždenne!

 

Angličtina
Jazykové kurzy pre deti ONLINE

Naše ONLINE jazykové kurzy pre deti sú skvelým spôsobom, ako obohatiť detský deň a zároveň spoznať nových VISTA kamarátov cez internet. Ponúkame detské jazykové kurzy angličtiny, nemčiny, španielčiny a ďalších jazykov, ktoré sú zábavné a interaktívne.
Naše kurzy sú navrhnuté tak, aby deti boli angažované a motivované k učeniu sa nových jazykových zručností. Každá lekcia je plná cvičení a aktivít, ktoré podporujú rozvoj jazykových schopností a zároveň budujú sebadôveru v komunikácii v cudzom jazyku.
Okrem toho, že deti zlepšujú svoje jazykové schopnosti, tiež majú príležitosť stretnúť nových priateľov zo všetkých kútov Slovenska.
Pripojte Vašu ratolesť k našim online detským jazykovým kurzom a sledujte, ako sa Vaše deti bavia a rozvíjajú nové jazykové znalosti s nami! :-)

zistiť viac
Angličtina
TEENS, kurz angličtiny v Banskej Bystrici

Zháňate jazykový kurz angličtiny pre vášho tínedžera? Nezúfajte! Naše komunikačné jazykové kurzy angličtiny pre deti vo veku 13-18 rokov sú tu pre Vás!
V našich kurzoch ponúkame interaktívne učenie, ktoré je prispôsobené potrebám a záujmom tínedžerov. Naši skúsení lektori sú pripravení viesť Vaše deti cez svet angličtiny s dôrazom na komunikáciu, porozumenie a sebavedomú reč. Kurzy sú navrhnuté tak, aby povzbudzovali aktívne zapojenie tínedžerov a podporovali ich v rozvoji jazykových zručností. Pripojte sa k nášmu kurzu a dajte svojmu tínedžerovi príležitosť objaviť potenciál anglického jazyka a získať dôveru v komunikácii v angličtine :-)

zistiť viac
Angličtina
TEDDY English, kurz angličtiny pre deti v Banskej Bystrici

Vitajte v našom kurze "Teddy" pre detičky vo veku 3-6 rokov! Naša angličtina pre najmenších je ako dobrodružstvo, kde sa učenie stáva zábavou a objavovaním nových vecí. :-)
V našom kurze "Teddy" sa vaše deti budú cítiť ako doma, keď spoznávajú základy angličtiny prostredníctvom hier, piesní a interaktívnych aktivít. Naši lektori sú špeciálne školení na to, aby vytvorili prostredie, kde sa Vaše deti môžu učiť a rozvíjať vo svojom vlastnom tempe.
Ponúkame Vám prvý kontakt s angličtinou, ktorý bude plný radosti a pozitívnych skúseností.
Pripojte sa k nášmu kurzu "Teddy" a začnite cestu Vašich detí do sveta angličtiny s úsmevom a radostnými spomienkami!

zistiť viac
Angličtina
Jazykový TÚTOR len pre vaše dieťa

Predstavte si detskú angličtinu alebo iný jazyk takto: individuálny jazykový koučing v prostredí, ktoré simuluje reálnu anglickú situáciu, s programom navrhnutým výlučne pre Vaše dieťa. U nás Vaše dieťa nebuduje iba jazykové zručnosti, ale skutočne zažije angličtinu v akcii. Sme tu, aby sme im pomohli objaviť nový svet jazyka a kultúry. Pridajte sa k nám a dajte svojmu dieťaťu dar jazyka, ktorý ich bude sprevádzať celý život.

zistiť viac
Nemčina
Detský kurz nemčiny v Košiciach

Kurz nemčiny pre deti v malých skupinkách - max. 4 deti v kurze.

zistiť viac
Angličtina
KIDS 2023/24 – detský kurz angličtiny

Predstavujeme Vám náš detský jazykový kurz angličtiny, kde sa učenie a zábava spájajú v nezabudnuteľné dobrodružstvo pre deti vo veku 7-16 rokov. V malej a podporujúcej skupinke sa deti stretávajú so spolužiakmi, aby objavili radosti komunikácie v anglickom jazyku. Každý týždeň je naplnený dynamickými aktivitami, ktoré podporujú ich schopnosť vyjadrovať sa v angličtine a komunikovať s istotou. S naším kurzom sa deti nielen učia jazyk, ale aj spoznávajú nových priateľov a budujú sebavedomie v anglickom prostredí. Pripojte sa k nám a umožnite svojmu dieťaťu zažiť zábavné hodiny, na ktoré nezabudnú a ktoré im pomôžu vytvoriť si pevné jazykové základy pre budúcnosť.

zistiť viac
Angličtina
Denný anglický tábor pre deti 2024

Pripravte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo plné zábavy, vzrušenia a objavovania tajomstiev! Každý deň na Vás čaká nový svet dobrodružstva a fantázie!

zistiť viac
Angličtina
Denný anglický tábor pre deti – Summer City Camp 2023

Denný program pre deti od 5 do 12 rokov. Letný kemp 2023 pre deti plný angličtiny a zážitkov.

zistiť viac
Angličtina
Denný anglický tábor –TEEN TEAM INFLUENCERS CAMP - 2022

Baví Ťa točiť rôzne videjká, resp. si to chcel skúsiť, ale nevedel si ako? A chceš sa popritom celom veľa nasmiať, mať super spomienky a ešte si aj precvičiť angličtinu? Chcel/a by si si skúsiť, ako asi vyzerá život tvojich obľúbených celebrít, vlogerov, influencerov? Nečakaj na nič a poď k nám! Miest je málo!

zistiť viac

Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

Vyplniť test

Výhody VISTA

15+ rokov kvality a skúsenosti
Učíme na Slovensku a v Česku
10 pobočiek
40 000+ absolventov
Licencovaná škola
Výučba aj v zahraničí

Povedali o nás

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol , študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita , súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter , študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam , médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka , študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena , priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér