Pobyty v zahraničí – Profesionálna angličtina

Intenzívny, flexibilný a profesionálny kurz angličtiny určený len pre skúsených odborníkov, manažérov a právnikov:

Intenzívny
Minimálne 25 vyučovacích hodín týždenne vo veľmi malej skupine (4 študenti) a/alebo individuálne lekcie.

Flexibilný
Začiatok je možný každý pondelok. Flexibilná dĺžka štúdia od 1 týždňa. Máte na výber skupinové alebo individuálne hodiny.

Profesionálny
Všetci účastníci kurzov sú odborníkmi vo veku min. 25 rokov. Kvalifikovaní lektori s rôznorodým profesionálnym pozadím a celé školiace centrum je určené výhradne pre tento kurz.

Kurzy prebiehajú v atraktívnom centre na predmestí Girton v Cambridge. Budova je malá, príjemná a pokojná pre skutočnú profesionálnu atmosféru Vášho štúdia. Môžete si zvoliť jeden zo štyroch ponúkaných programov:

  • Malá skupina – 4 študenti maximálne: 25 hodín x 60 minút týždenne v medzinárodnej skupine.
  • Individuálne štúdium: 25 hodín x 60 minút týždenne individuálneho štúdia (1:1).
  • "5 + 1". Každá šiesta hodina je individuálna: týždenne 25h v malej skupine + 5h individuálne.
  • "50:50". Polovica hodín individuálne: týždenne 12.5h malá skupina + 12.5 individuálne.

Každý študijný program zahŕňa aj neobmedzené samoštúdium. Kedykoľvek (aj počas víkendu) budete mať prístup k mini-laboratóriám, do audio-video knižnice a takisto referenčným materiálom a k počítačom a internetu.

Ak ste právnikom, ponúkneme Vám právnickú angličtinu, ktorá je špecialitou Cambridge Academy of English už veľa rokov.

Pobyt

Ubytovanie
Máte dve možnosti ubytovania – v exkluzívnych rodine alebo v jednom z kvalitných hotelov v Cambridge. My však vrele odporúčame pobyt v jednej z našich exkluzívnych hostiteľských rodín, ktoré boli vybrané špeciálne pre našich profesionálnych klientov a všetky ponúkajú vynikajúcu polpenziu a sú v blízkosti centra.

Stravovanie počas dňa
Ak si budete priať je vám k dispozícii školská jedáleň, kde si za malý poplatok môžete vybrať z menu troch jednoduchých jedál. Odporúčame aj krásnu rodinnú reštauráciu The Old Crown len minútu od centra CAE.

Voľný čas – angličtina po škole
Program spoločenských akcií, ktorých sa môžete zúčastniť vám umožní precvičiť si angličtinu v uvoľnenej a spontánnej atmosfére. K najobľúbenejším aktivitám patria večery v bare, divadelné výlety, kriket a návštevy Royal College.

Exkurzie a výlety
Ponúkame viaceré výlety. Okrem iného je Cambridge ideálnym miestom pre školu Profesionálnej angličtiny a je len 60 minút vlakom od centra Londýna a 45 minút od medzinárodného letiska Stansted. Pre klientov je teda veľmi jednoduché ísť napríklad na divadelné predstavenie alebo koncert do Londýna a vrátiť sa späť do Cambridge v ten istý deň.

Zistite viac o pobytoch v zahraničí

 

Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

Vyplniť test

Výhody VISTA

15+ rokov kvality a skúsenosti
Učíme na Slovensku a v Česku
10 pobočiek
40 000+ absolventov
Licencovaná škola
Výučba aj v zahraničí

Povedali o nás

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol , študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita , súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter , študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam , médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka , študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena , priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér