Pobyty v zahraničí – Obchodná angličtina

Kurz obchodnej angličtiny pre študentov obchodu a ekonomiky alebo pre mladých manažérov:

 • 4-týždňové kurzy dostupné počas celého roka
 • Možnosť pripraviť sa a absolvovať BULATS test
 • Veľkosť triedy: maximum 12
 • Štúdium: 21 hodín x 60 minút týždenne (15h Všeobecnej + 6h Obchodnej angličtiny)
 • Samoštúdium: 10 hodín týždenne
 • Minimálny vek: 17 rokov
 • Minimálna úroveň angličtiny – pokročilá
 • Študijné výlety do Londýna, Edinburgh, okolia Cambridge atď.

Kurz obchodnej angličtiny

Tento kurz Vám pomôže aktivovať jazyk a zlepšiť plynulosť angličtiny – všeobecnej a obchodnej. Program je vhodný aj ako príprava na BULATS test.

BULATS je on-line test obchodnej angličtiny spravovaný Cambridge ESOL. Výsledok nie je klasické "vyhovuje/nevyhovuje", ale výsledky sú zaznamenané ako skóre a správa na konci testu zahŕňa príklady a úlohy, ktoré by mal kandidát zvládnuť s určitým skóre. Práve preto, že test možno vykonať kedykoľvek – je BULATS mimoriadne užitočný na porovnanie jazykových schopností ako pre študentov tak aj pre zamestnávateľov. Každý, kto sa zapíše na obchodnú angličtinu CAE, môže počas kurzu absolvovať skúšku BULATS.

Zručnosti v obchodnej angličtine

 • Profesionálne hovorové schopnosti (napr. prezentácie, rokovania, schôdzky, telefonovanie)
 • Čítanie a počúvanie (napr. marketing, financie, manažment)
 • Slovná zásoba (napr. vytváranie slovných spojení, obchodný žargón, špecializovaná terminológia)

Samoštúdium

Počas štúdia na CAE Vás budeme podporovať, aby ste maximálne využívali samoštudijné centrum, ktoré je plne vybavené najnovšou technológiou na výučbu jazyka. K dispozícii sú:

 • Knižnica 
 • Interaktívna internetová miestnosť
 • Centrum výpočtovej techniky
 • Multimediálne Centrum

Zistite viac o pobytoch v zahraničí

Kam ďalej?

Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

Vyplniť test

Výhody VISTA

15+ rokov kvality a skúsenosti
Učíme na Slovensku a v Česku
10 pobočiek
40 000+ absolventov
Licencovaná škola
Výučba aj v zahraničí

Povedali o nás

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol , študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita , súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter , študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam , médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka , študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena , priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér