Kurzy v zahraničí

 

Ste pripravení začať nové dobrodružstvo a dať sa na cestu, kde si splníte svoj študentský sen a získate nie len nové jazykové znalosti, no stanete sa súčasťou tímu študentov, spoznáte či znovuobjavíte krásne miesta v Dubaji alebo Londýne? Máme pre Vás perfektnú ponuku!
Nezáleží na tom, či práve s angličtinou začínate, alebo ste už pokročilí. Máme pre každého niečo, od všeobecných komunikačných kurzov po špeciálne.

Pýšime sa exkluzívnou spoluprácou s jazykovou školou ES Dubai. Jazyková škola aktuálne pokrýva výučbu približne 5000 študentov z rôznych kútov sveta, lektori sú native, držitelia TESOL, CELTA či iných známych certifikácií.

Učebné materiály sú to najmodernejšie čo súčasnosť poskytuje, podobne aj vybavenie učební je vysoko moderné, ale s ohľadom na priateľskú atmosféru. Spoločné priestory sú krásne, s množstvom zelených elementov.
Neponúkame Vám mačku vo vreci, školu poznáme, osobne sme ju navštívili, poznáme priateľský personál a radi dáme množstvo tipov, sprostredkujeme celý pobyt v Dubaji či Londýne, odporučíme čo áno, čo možno nie :)

Na našich sociálnych sieťach nájdete videjká z našej poslednej návštevy v ES DUBAI!

Ponuka:

KURZY pre dospelých

angličtina v DUBAJI

Objednať si s nami kurz v Dubaji je jednoduché! Uľahčí Vám to online registračný systém, náš agent v Dubaji, náš tím tu, na Slovensku či v Čechách!
Najčastejšie s klienti volia komunikačný všeobecný kurz, no ponuka kurzov je širšia:

General English •  IELTS Preparation • Speaking Class •  Business English •  English for Academic Purposes •  CELTA •  English for specific purposes 

Radi Vám, podľa Vašich časových možností odporučíme to najlepšie pre Vás, dĺžka kurzu je od týždňa vyššie.
Odporúčame Vám ubytovanie z ponuky ES, úplne rozumieme, že je komfort, čistota a kvalita ubytovania veľmi dôležitá! V pouke sú premium študentské apartmány, ktoré Vám radi v osobnej komunikácii predstavíme. Môžete voliť aj štúdium počas dovolenky a samozrejme si môžete ubytovanie zabezpečiť aj sami, vlastnou cestou.

angličtina v LONDÝNE

Objednať si s nami kurz v Londýne je jednoduché! Uľahčí Vám to online registračný systém, náš agent v Dubaji, náš tím tu, na Slovensku či v Čechách!
Najčastejšie s klienti volia komunikačný všeobecný kurz, no ponuka kurzov je širšia:

General English •    IELTS Preparation •    Speaking Class 

Radi Vám, podľa Vašich časových možností odporučíme to najlepšie pre Vás, dĺžka kurzu je od týždňa vyššie.
Odporúčame Vám ubytovanie z ponuky ES, úplne rozumieme, že je komfort, čistota a kvalita ubytovania veľmi dôležitá! V ponuke sú premium študentské apartmány alebo homestay, ktoré Vám radi v osobnej komunikácii predstavíme. Môžete voliť aj štúdium počas dovolenky a samozrejme si môžete ubytovanie zabezpečiť aj sami, vlastnou cestou.

DETSKÉ ANGLICKÉ TÁBORY 

  • vek: 12-18 rokov
  • 15 lekcií týždenne 

Zážitky pre Vaše deti / tínejdžerov na celý život!
Skvelé učebné materiály, premium ubytovanie, bazén, telocvičňa, úplné denné menu, denné a víkendové exkurzie, transport a oveľa viac!

Comprehensive and engaging study materials tailored to students’ programme. • All course materials, including a leaving certificate. • Twin-share hotel accommodation inclusive of swimming pool, gym, and lounge access. • All meals included from healthy and plentiful menu. • Inclusive of dinner on arrival and breakfast on departure. • Daily half-day excursions on weekdays and full-day excursions on weekends. • Dedicated private transport between the residence, school, and social activity sites. • Dedicated Dubai Tourism Authority registered tour guide. • Cleaning and bed linen change twice a week
 

Zistite viac o kurzoch v zahraničí

Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

Vyplniť test

Výhody VISTA

15+ rokov kvality a skúsenosti
Učíme na Slovensku a v Česku
10 pobočiek
40 000+ absolventov
Licencovaná škola
Výučba aj v zahraničí

Povedali o nás

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol , študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita , súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter , študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam , médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka , študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena , priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér