Denný anglický tábor pre deti – Summer City Camp 2023

Aby sme si tieto prázdniny zaslúžene všetci vychutnali naplno, pripravili sme pre Vás kemp s programom pre deti na celý týždeň. Vaše deti čakajú nové zážitky, angličtina a čas strávený hravo a užitočne s nami.
V čom sme výnimoční? Pozrite si prosím náš instagramový profil a skrolujte do minulého leta @vista a hneď si to všimnete smiley.

Je plný klipov našich parádnych minuloročných kempov a len ťažko sa uvoľnená, prázdninová atmosféra opisuje. Deti sú von, na čerstvom vzduchu, hrajú sa a ani si nevšimnú  nové slovíčka a frázy, ktoré sa na nich nalepia.

Stačí im fľaška na vodu a ideme za dobrodružstvom!

  Adventure hunt:

  Letný anglický tábor ADVENTURE HUNT je lov za dobrodružstvom pre deti vo veku 6-12 rokov, kde je síce angličtina duchom letného kempu, ale deti si užijú tie správne prázdniny, nie školu. Pátranie po poklade, odhaľovanie indícií a záhad, kopec prekvapení v prírode a veľa srandy!

  Lesné príbehy s VISTOU POPRAD:

   Sú tábory pre deti od 9 do 12r - kempy sa konajú v areáli Krásne sady.

  Nájdi poklad v lese a zabav sa pri zážitkovej angličtine s Jazykovou školou Vista! Každý deň sa vydáme na dobrodružnú cestu do blízkeho lesa. S pomocou indícií budeme objavovať vždy nový príbeh a precvičovať našu angličtinu. Pri dopoludňajšom pikniku si rozoberieme anglickú slovnú zásobu viažucu sa k danému príbehu dňa. Na záver dňa si zmeriame sily v rôznych pohybových aktivitách. Darujte deťom nezabudnuteľné letné prázdniny plné zábavy a hier s Jazykovou školou Vista v lesnom prostredí Krásnych Sadov.

  Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

  Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

  Vyplniť test

  Výhody VISTA

  15+ rokov kvality a skúsenosti
  Učíme na Slovensku a v Česku
  10 pobočiek
  40 000+ absolventov
  Licencovaná škola
  Výučba aj v zahraničí

  Povedali o nás

  Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

  Pavol , študent, 3. úroveň

  Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

  Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

  p. Judita , súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

  Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

  Peter , študent, 6. úroveň

  Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

  p. Miriam , médiá, členka predstavenstva, Bratislava

  Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

  Mirka , študent, 3. úroveň

  VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

  p. Alena , priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér