Angličtina online - skupinový kurz

Uprednostňujete výučbu z pohodlia domova? Záleží Vám na čase a nákladoch, ktoré ušetríte, ak nebudete cestovať do školy? Potom štúdium online je tá správna voľba pre Vás. Skupiny s max. 4 študentmi sú optimálne pre aktívne štúdium online. 

Ako prebieha výučba?

Po pretestovaní zistíme Vašu jazykovú úroveň a zaradíme Vás do konkrétnej skupiny. Budete mať hodiny 2-krát týždenne od 18:00 do 19:00. Dostanete od nás rozvrh a  pozvánku s odkazom na pripojenie do online-platformy. V priebehu hodiny budete nie len počúvať a pozerať, ale aj aktívne komunikovať - opakovať, odpovedať, klásť otázky, rozprávať. Po skončení hodiny obdržíte všetky študijné materiály elektronicky.

  • Kurz: všeobecná angličtina online
  • Počet študentov: max. 5
  • Úrovne: od úplných začiatočníkov (A0, A1) po pokročilých (B2)
  • Online platforma: Najčastejšie používame Google MEET a MS TEAMS, radi sa však prispôsobíme Vami navrhovanej platforme.
  • Počet vyučovacích hodín: 13 x 60 minút
  • Čas štúdia: 18:00-19:00
  • Frekvencia: 2 x týždenne (pondelok až piatok) 

Predbežná úroveň*

Štart kurzu

Cena á kurz s DPH

Začiatočník

máj/jún 2024

120 EUR

Mierne pokročilý

máj/jún 2024

120 EUR

Pokročilý

máj/jún 2024

120 EUR

enlightened Vašu úroveň upresníme po pretestovaní

Rezervovať si kurz – uveďte do poznámky: skupinový online kurz angličtiny + Vašu predbežnú úroveň.

Zistiť svoju úroveň

 

Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

Vyplniť test

Výhody VISTA

15+ rokov kvality a skúsenosti
Učíme na Slovensku a v Česku
10 pobočiek
40 000+ absolventov
Licencovaná škola
Výučba aj v zahraničí

Povedali o nás

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol , študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita , súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter , študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam , médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka , študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena , priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér