Совершенствуйтесь в иностранном языке!

#VISTAstudium

VISTA –  лицензированная языковая школа с филиалами по всей Словакии.

VISTA –  лучшая словацкая языковая школа в регионе по рейтингу www.jazykovevzdelavanie.sk

VISTA  успешно работает с 2003 года.

VISTA –  это новые актуальные курсы, это новые возможности обучения. Мы совершенствуемся, чтобы вместе с нами могли совершенствоваться и вы. 

VISTA – это безболезненный способ обучения иностранному языку, быстрый и эффективный.

Узнать больше
certifikát Jazykové Školy.sk

Выгоды VISTA

15+ леткачества и опыта
Обучение вСловакии и Чехии
10филиалов
40 000+выпускников
Лицензированная школа
Обучение за рубежом

Хочешь улучшить знание языка?

Выбери курс сам или обратись к нам! Попробуй также пройти онлайн тест для определения уровня владения языком!

Начать тест
Вечерние курсы

Общие и специальные курсы английского языка, нацеленные на различные области в социальной и профессиональной сфере.

Фирменные курсы

Языковые курсы, адаптированные под запросы компании. Эффективная и экономичная организация обучения сотрудников.

Детские курсы

Излюбленные курсы для детей, подростков, а также для выпускников средних школ.

Индивидуальное обучение

Гибкая организация курсов по содержанию и времени занятий. Мгновенная обратная связь и всецелое внимание преподавателя только Вам.

Переводы

Общие, фирменные, специальные и судебные переводы. Обращайтесь в удобный Вам филиал VISTA!

Написали о нас

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol , študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita , súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter , študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam , médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka , študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena , priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér