BSc. Zuzana Zoričáková, MA

BSc. Zuzana Zoričáková, MA

Riaditeľ a majiteľ pobočiek VISTA Poprad, SNV, TT a LM

Riaditeľka a majiteľka počiek VISTA v Poprade, Spiššskej Novej Vsi, Trnave a Liptovskom Mikuláši. Absolvovala štúdium v USA, Fakulta Zahraničného biznisu a obdržala titul Bachelor of Science s ocenením – Summa Cum Laude (ako najlepší študent na univerzite).

V rokoch 2005-2007 žila aj naďalej v USA a pracovala ako audítor pre firmu zaoberajúcu sa auditom firiem s nehnuteľnosťami. V roku 2008 ukončila vysokoškolské vzdelanie na University of Sheffield v Anglicku v odbore Zahraničné veci a Globálne právo, ktoré úspešne ukončila dizertačnou prácou a obdržala titul Master of Arts.

Anglickému jazyku sa aktívne venuje už viac ako 14 rokov. Venovala sa tlmočeniu angličtiny pre rôzne medzinárodné spoločnosti v Amerike, či neskôr v Anglicku a aj v súčasnosti sa venuje prekladom, učeniu a tlmočeniu vo svojich firmách. V súkromnom živote je mamou dvoch synčekov.

Mgr. Marek Neštický

Mgr. Marek Neštický

lektor AJ, managing director

Riaditeľ pobočky VISTA v Trnave. Počas strednej školy odišiel na rok študovať do Spojených štátov amerických na strednú školu Spencerport High School.

Po skončení štúdia na Strednej priemyselnej škole v Trnave, pokračoval v štúdiu na Trnavskej univerzite odbor Anglický jazyk - Fyzika. Po ukončení štúdia pracoval rok vo Veľkej Británii. Po návrate zo zahraničia začal pracovať v jazykovej škole v Trnave, kde pracoval až do roku 2012. Po tejto skúsenosti sa pridal k tímu Vista.

Marek je veľmi priateľský, má zmysel pre humor a je flexibilný. Má pozitívny prístup k študentom a je vždy ochotný pomôcť. Nemá rád dlhé čakanie, takže študenti ... na hodiny nemeškajte:)

Pobočka
Vyberte si svoju pobočku
Nenašli ste svoju pobočku?

Kontaktujte:
ALIANCIA VISTA