Marcela Cehlárová

Marcela Cehlárová

Riaditeľka a majiteľka pobočky v Spišskej Novej Vsi - momentálne na MD

Od roku 1995 študovala angličtinu a pracovala v zahraničí. Angličtine sa venuje 20 rokov. V zahraničí pracovala ako asistentka manažera pre českú a kanadskú spoločnosť. Má dlhodobé skúsenosti s prácou s ľuďmi v zahraničí v krajinách ako Česká republika, Kanada, Hong Kong a Írsko. Vďaka svojej práci precestovala svet.

Angličtine sa aktívne venuje posledných 20 rokov. Má vynikajúce interpesonálne schopnosti rada pracuje s ľuďmi.

Miles Cook

Miles Cook

native speaker AJ

Miles is from London and has now been living in Slovakia for ten years. Miles worked for a bank in London but has found that his real passion is for English teaching! Here's what he says about himself:
Hi everyone! My name's Miles and I'm from London. I've lived in Slovakia for ten years. I moved here after marrying my Slovak wife:). In London I worked for a large bank but after seven years I was happy to leave and start a new career of teaching English in Slovakia which I very much enjoy. I have two children so am normally busy with either work or family. If I have some free time I like visiting the High Tatras or trying to learn the trumpet again which I played when I was younger (and of course try to improve my Slovak

PhDr. Alica Slávková

PhDr. Alica Slávková

Lektor FJ, NJ, AJ

Ukončila FFUK v Bratislave v roku 1982, odbor tlmočníctvo- prekladatelstvo anglický jazyk - ruský jazyk, ďalej študovala ruštinu, angličtinu a nemčinu na MGPJA - Inštitút cudzích jazykov v Moskve, má doktorát z anglo-americkej literatúry, Diplôme Français de Baccaulauréat COJO Albertville, Francúzsko z roku 1992.
Počas svojej dlhoročnej praxe sa venovala tlmočeniu a prekladom predovšetkým v oblasti medicíny a športu, pracovala aj ako tlmočníčka Slovenského a Českého OV, zúčastnila sa Olympijských hier Albertville FRA, Lillehamer Nórsko, Atlanta USA. Od roku 2004 pôsobí ako lektorka cudzích jazykov v Akadémii vzdelávania, vo fimách Tatramat Poprad, Tatravagónka Poprad, vyučovala angličtinu a nemčinu v rámci rekvalifikačných kurzov pre ÚPSVR, od 2016 pôsobí ako lektorka v jazykovej škole VISTA, kde vyučuje francúzštinu, nemčinu a angličtinu.

Mgr. Monika Hamráková

Mgr. Monika Hamráková

Lektor AJ, študijný poradca a asistent riaditeľa

Ukončila FF v Prešove, odbor prekladateľstvo-tlmočníctvo anglický jazyk - nemecký jazyk. Jazykom sa aktívne venuje viac ako desať rokov. Svoje jazykové znalosti využila popri práci v Spojených štátoch amerických. Vo Viste pôsobí od roku 2018. V súčasnosti sa venuje výučbe skupinových a individuálnych kurzov anglického jazyka. Od začiatku roka 2019 pôsobí aj ako študijný poradca a asistent riaditeľa.

Pobočka
Vyberte si svoju pobočku
Nenašli ste svoju pobočku?

Kontaktujte:
ALIANCIA VISTA