PhDr. Branislava Očvárová

PhDr. Branislava Očvárová

establisher and licence owner, director VISTA

V roku 2003 založila školu angličtiny VISTA. Je držiteľom ochrannej známky VISTA a autorských práv.

Absolvovala Filozofickú fakultu PU, katedra psychológie, počas štúdia výmenný pobyt v CCHS of Allentown, PA, USA, neskôr štúdium jazyka a vysokoškolská stáž v Atlante, GA, USA. Na Slovensku štúdium jazyka ukončené štátnou jazykovou skúškou.

Pracovne sa venovala riadiacej a menežérskej činnosti. V tejto súvislosti obdržala niekoľko certifikátov zameraných na efektívnu komunikáciu, sebaprezentáciu a iné predajné a špeciálne zručnosti. V súkromnom živote je mamou dvoch detí.

Mgr. Ilirjana Loshi

Mgr. Ilirjana Loshi

branch manager

Venuje sa organizácii pobočky v Košiciach, komunikácii s klientmi, koordinácii lektorov a plánovaniu jazykových kurzov,  ako lektorka pôsobí od roku 2006.

Ak by ste potrebovali poradiť, ktoré pláže sú u nich na Balkáne najkrajšie, toto je ten správny človek!

Je absolventkou Univerzity Komenského v Bratislave, odbor Cudzie jazyky a kultúry, počas štúdia absolvovala magisterký program na Univerzite v Granade v Španielsku, zameraný na teoretické a praktické aspekty vyučovania angličtiny a španielčiny ako cudzích jazykov.

Mgr. Ladislav Očvár

Mgr. Ladislav Očvár

technical director

Primárne sa venuje úplnej technickej podpore a podpore HR Vista s.r.o.

Stál pri založení jazykovej školy a od roku 2003 je súčasťou všetkých organizačných a technických procesov súvisiacich s licenciou VISTA a organizáciou pobočiek.

Je absolventom Filozofickej fakulty PU, katedra psychológie.
Pracovne sa venoval manažovaniu medzinárodných výskumných projektov, cestoval a absolvoval stáž na University of California, Berkeley, Fogarty International Center for Mental Health and Policy Research Training. Venuje sa psychológii, HR, coachingu, recruitingu. Vo voľnom čase sa zaujíma o IT, techniku, nové technológie a PC. Stará sa, aby všetko vo VISTE fungovalo.

Pobočka
Vyberte si svoju pobočku
Nenašli ste svoju pobočku?

Kontaktujte:
ALIANCIA VISTA