Skupinový kurz angličtiny - Liptovský Mikuláš

Hľadáte jazykový kurz, kde sa zabavíte a zároveň zlepšíte svoje komunikačné zručnosti?
Skupinové kurzy sú perfektnou voľbou pre tých, ktorí túžia po zábave a zároveň chcú rozvíjať svoje komunikačné zručnosti v cudzom jazyku.
Ponúkame 15 lekcií (1 kurz) v 9 rôznych úrovniach jazyka, takže si u nás vyberie každý, od začiatočníkov až po pokročilých.
Kurzy spúšťame priebežne počas celého roka, takže sa môžete prihlásiť kedykoľvek vám to vyhovuje.
 

Dĺžka lekcie: 90 minút 

Frekvencia: 2 krát týždenne (pondelok až piatok) 

Čas: Poobedný až podvečerný čas 

Maximálny počet osôb:

Zľava: Automatická zľava pri pokračovaní 

Cena kurzu: 150 Eur / osoba

Vďaka simulovanému anglickému prostrediu sa budete cítiť ako v Anglicku už od prvej lekcie.
Kladieme dôraz na správnu výslovnosť a používanie jazyka v praxi, aby ste sa vedeli plynulo a sebavedomo dorozumieť.
Naša starostlivo vypracovaná metóda VISTA vám pomôže rýchlo a efektívne sa naučiť gramatiku a slovnú zásobu.

A to nie je všetko!
Poskytneme vám všetky študijné materiály a občerstvenie, takže sa o nič nemusíte starať.
Pridajte sa k nám a zlepšite svoje jazykové znalosti zábavnou a efektívnou formou!
Tu je zopár ďalších benefitov našich kurzov:

  • Skupinové kurzy: Získate podporu a motiváciu od ostatných študentov.
  • Skúsení lektori: Naši lektori sú vysoko kvalifikovaní a majú bohaté skúsenosti s výučbou jazykov.
  • Moderné metódy výučby: Využívame moderné a interaktívne metódy výučby, ktoré vám pomôžu učiť sa zábavnou a efektívnou formou.
  • Priaznivá cena: Naše kurzy sú cenovo dostupné pre každého.

Neváhajte a prihláste sa na kurz už dnes!
 

Ponúkame Vám 9 rôznych úrovní jazyka. Do akej úrovne patríte Vy? Otestujte sa!

ELEMENTARY prvý level

obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý, priebehový a minulý čas. Účastník získa pevné základy na posun do jazykovej úrovne A1.

BEGINNER druhý level

kurz angličtiny je optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Získajú základnú slovnú zásobu praktickú pre život. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné.

PRE-INTERMEDIATE tretí level

účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeobecného prehľadu. Novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni. Po absolvovaní kurzu je študent schopný viesť konverzáciu na jazykovej úrovni A2.2.

INTERMEDIATE štvrtý level

účastník kurzu je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Študent sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags. Po absolvovaní kurzu je študent schopný viesť konverzácie na jazykovej úrovni B1.

UPPER-INTERMEDIATE piaty level

tento kurz je prvým krokom k pokročilej úrovni angličtiny. Slovná zásoba je obohatená o náročnejšie témy z obchodu a financií. Gramatickou novinkou sú modálne slovesá vrátane ich minulých foriem. Študent rozumie a aktívne používa základné gramatické časy, predprítomné časy a má slovnú zásobu na úrovni B1.2 – B2.

ADVANCED šiesty level

tento kurz angličtiny je jeden z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné. Ľudia na tejto úrovni sú schopní vyjadrovať sa k odborným témam, rozumejú napr. filmom v pôvodnom jazyku, dokážu sa zapájať do diskusií na známe témy. Pri úspešnom absolvovaní kurzu je človek schopný vykonať štátnu skúšku na úrovni B2.

HIGH ADVANCED siedmy level

študent dokáže plynulo komunikovať, vie jasne a podrobne opísať zložité témy, rozširovať ich o vedľajšie témy a dokáže začať aj ukončiť reč vhodnými frázami. Okrem novej gramatiky si rozšíri slovnú zásobu z oblastí ako napr.: zdravotníctvo, plastická chirurgia, idiomy farieb a zvierat, financie, frázové slovesá, sociálne problémy, a iné.

EFFICIENT ôsmy level

účastník je takmer v cieli všeobecného jazykového kurzu angličtiny. Slovná zásoba je vysoko pokročilá, nevynímajúc obchod, ekonomiku, všeobecný prehľad, súčasné dianie a z gramatických zásad sú novinkou kombinované podmienky a predbudúci čas, jazyková úroveň C2.

PROFICIENT deviaty level

posledný level všeobecného kurzu angličtiny. Obsahuje témy ako vojna a mier, náboženstvo, politika, kultúrne, etnické rozdiely a gramatiku už len podľa potrieb účastníkov. Po tomto kurze môžete pokračovať v špeciálnom jazykovom vzdelávaní.

 

Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

Vyplniť test

Výhody VISTA

15+ rokov kvality a skúsenosti
Učíme na Slovensku a v Česku
10 pobočiek
40 000+ absolventov
Licencovaná škola
Výučba aj v zahraničí

Povedali o nás

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol , študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita , súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter , študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam , médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka , študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena , priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér