Skupinový kurz angličtiny – Banská Bystrica

Všeobecná angličtina pre dospelých v Banskej Bystrici

angličtina v Banskej Bystrici

Máme pre vás neodolateľnú ponuku: Večerný konverzačný kurz angličtiny je tu pre vás!

 • Pravidelný rozvrh: 15 hodín x 90 minút rozdelených do 2 lekcií týždenne od pondelka do piatku v čase 18:00-19:30.

  • Najbližší začiatok kurzu: Marec 2024 

 • Intímne skupinky: Študujete v malých skupinkách o maximálne 5 študentoch. Nižší počet študentov podporuje rýchle učenie a komfortné prostredie pre konverzáciu v angličtine.

 • Istota a kvalita: Cena kurzu 189€ zahrňuje všetky študijné materiály a občerstvenie. Nepotrebujete nič iné než dobrú náladu!

Pre koho je kurz určený a prečo si ho vybrať?

Skupinový kurz angličtiny je určený pre všetkých, ktorí chcú zdokonaliť svoju schopnosť komunikácie v anglickom jazyku a majú chuť zapojiť sa do živej konverzácie v angličtine. V našom prostredí simulujeme anglické prostredie a dbáme na správnu výslovnosť. Učivo často a veľa opakujeme aby pre vás konverzácia v angličtine bola jednoduchá a zároveň zábavná. Vďaka našej starostlivo vypracovanej učebnej osnove VISTA si rýchlo osvojíte základy gramatiky a slovnej zásoby. 

Vďaka nášmu skupinovému kurzu angličtiny sa už viac nebudete báť komunikovať v angličtine v práci či na dovolenke.

Jazykové úrovne kurzu

Do akej úrovne patrí Vy? Otestujte sa!

 1. BEGINNER –   Rezervovať
 2. ELEMENTARY –   Rezervovať
 3. PRE-INTERMEDIATE –   Rezervovať
 4. INTERMEDIATE  –  Rezervovať
 5. UPPER-INTERMEDIATE –   Rezervovať
 6. ADVANCED –  Rezervovať
 7. HIGH ADVANCED –  Rezervovať
 8. EFFICIENT –  Rezervovať
 9. PROFICIENCY –  Rezervovať

Kurzy angličtiny v Košice

 

Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

Vyplniť test

Výhody VISTA

15+ rokov kvality a skúsenosti
Učíme na Slovensku a v Česku
10 pobočiek
40 000+ absolventov
Licencovaná škola
Výučba aj v zahraničí

Povedali o nás

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol , študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita , súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter , študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam , médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka , študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena , priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér