Čo je VISTA?
  • VISTA je licencovaná jazyková škola v pobočkách na celom Slovensku.
  • VISTA je najlepšia jazyková škola v regióne (2012, 3013, 2014, www.jazykovevzdelavanie.sk)
  • VISTA na slovenskom trhu úspešne funguje už od roku 2003 a stále pracujeme na vytváraní nových a aktuálnych kurzov. Vzdelávame sa, aby sme Vám mohli ponúkať tie najnovšie informácie, zdokonaľujeme sa, aby ste s nami boli stále spokojní.
  • VISTA je bezbolestný spôsob ako sa naučiť cudziu reč rýchlo a efektívne.
  • VISTA Vám zabezpečí komunikáciu priamo na hodine, precvičovanie všetkého nového ihneď pod supervíziou lektora – profesionála.
  • VISTA ponúka spôsob výučby, vďaka ktorému sa učíte a používate nové slovíčka ihneď na hodine, gramatiku precvičujete veľmi jednoducho a odchádzate z hodiny spokojný so sebou a tešíte sa na ďalšie stretnutie.
  • VISTA Vám pomôže zbaviť sa zábran v komunikácii a naučí Vás hovoriť cudzou rečou!
  • 80% našich spokojných absolventov pravidelne odporúča svojich známych a priateľov do našich kurzov angličtiny.
  • Až 85% našich klientov pokračuje do ďalšieho kurzu angličtiny aj po absolvovaní 2 či 3 kurzových úrovní.
  • Kvalita lektora je pre nás veľmi dôležitá, kladieme veľký dôraz na dobrý výber našich lektorov. VISTA lektor je odborník na angličtinu a osobnosť, ktorá vie upútať, má zmysel pre humor a má rád svoju prácu.
  • VISTA má veľa spokojných klientov, ktorí sa vďaka spôsobu výučby VISTA naučili komunikovať anglicky a požiadali nás o rovnakú pomoc aj s výučbou iných svetových jazykov. Preto VISTA dnes ponúka aj výučbu najmä týchto svetových jazykov:
Nemecký jazyk
Francúzsky jazyk
Španielsky jazyk
Taliansky jazyk
Ruský jazyk
Arabský jazyk

*informujte sa o možnostiach výučby iných jazykov

Prečo VISTA? Aký je spôsob výučby (metóda) VISTA?
  • VISTA je slovenská jazyková škola, založená na praktickom využívaní cudzej reči priamo na hodine.
  • VISTA nevyčerpáva študenta ani lektora používaním náročných techník, ale vytvára pozitívne prostredie, čím zvyšuje vnútornú motiváciu.
  • U nás sa precvičuje vždy formou dialógu, modelových situácií, cvičení a hier povzbudzujúcich komunikáciu. Študent na jazykovom kurze hovorí cudzou rečou a používa nové poznatky v praxi.
  • Náš lektor Vás celý čas vedie, kontroluje a opravuje v komunikácii a na základe VISTA licencovanej metódy Vás rýchlo a bezbolestne naučí nové slovíčka a gramatické zásady.
  • Neučíte sa doma, ale na hodine!
  • VISTA simuluje reálne prostredie.
  • Teoretický podklad metódy VISTA vychádza z psychológie učenia, nesnaží sa o prevrat v učení sa jazykov, ide úspešnou cestou.
  • VISTA má adaptabilné učebné osnovy prispôsobené požiadavkám klienta.
  • VISTA ako jedna z mála škôl disponuje špeciálnymi kurzami (International Negotiations, Special Sales Skills, Life and Institutions of English Speaking Countries, Legal English, Insurance English, Business English I, II, III a iné ...).
Pobočka
Vyberte si svoju pobočku
Nenašli ste svoju pobočku?

Kontaktujte:
ALIANCIA VISTA