Deti

Našim detským klientom ponúkame kurzových 7 úrovní, pričom do jednotlivých úrovní deti zaradíme na základe aktuálnej znalosti jazyka a veku. S ohľadom na vek sú deti v skupinkách rozdelené: 7-8 ročné deti, 9-11 ročné deti, 12-13 ročné deti a TEEN COURSE (14-16 roční). Kurzy trvajú počas celého školského roka. V prípade, že ste sa rozhodli neskôr a už nie je miesto v bežiacom kurze, radi zorganizujeme polointenzívny kurz aj pre Vaše dieťa nových kamarátov. V súčasnosti u nás týždenne študuje priemerne 200 detí týždenne!

Teen

Ak sa Vaša ratolesť nachádza vo veku 14-17 rokov, máme super kurzy práve pre Vás! Kurzy zamerané na vycibrenie si slovnej zásoby, ktorú by už mali ovládať, gramatiky, ktorú by už mali vedieť a na komunikáciu, ktorú im do budúcnosti veľmi treba! Samozrejme aj tieto kurzy sú rozdelené podľa úrovne znalosti cudzieho jazyka a veku teenagera.

Maturanti

Budúcim maturantom odporúčame absolvovať Maturitný kurz angličtiny. Študenti sú rozdelení do skupiniek na základe aktuálnej znalosti jazyka. Príprava je vysoko špecifická práve nastávajúcej skúške. Už pri vstupnom pohovore Vám poradíme, na ktorý typ maturity dokážeme pomôcť budúceho maturanta pripraviť.

City Summer Camps

City Summer Camp VISTA Vám ponúka zábavu pre Vaše deti vo veku od 3 rokov až 15 rokov (TEEN SUMMER CAMP) v rámci našich prímestských táborov. Summer City Camps organizujeme úspešne 6 rokov a deti a ich mladší kamaráti sa k nám počas prázdnin vždy vracajú.
Kým Vy pracujete, Vaša ratolesť je v našich dobrých rukách. Dni sú tematické, nenápadne naplnené angličtinou, nápadne hrami, dobrodružstvom a letnou zábavou. Obsah jednotlivých turnusov sa líši, nakoľko mnohé deti počas leta absolvujú aj viac termínov.

Pre ilustráciu si pozrite letáčik. Prosíme kontaktujte pobočku podľa Vášho výberu.

Otestujte si znalosť jazyka zadarmo! Vyplňte online test a nájdeme Vám najvhodnejší kurz

Test
Pobočka
Vyberte si svoju pobočku
Nenašli ste svoju pobočku?

Kontaktujte:
ALIANCIA VISTA