• citybg
  Chceš zlepšiť svoje
  jazykové schopnosti?

  Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti.
  Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

 • citybg
  Si pripravený
  podstúpiť test?

  Over si svoje schopnosti v našom jazykovom teste!
  Zistíš čo je v tebe a my ti poradíme aký kurz je pre teba vhodný.

Evening courses

General language courses or special courses that are focused on various fields of social or professional life.

Business courses

Language courses are tailor-made for your employees. The effectivity and organization are inevitable part of our courses.

Courses for children

Popular courses for children, teenagers and especially for secondary school leavers.

Educational Testing

Service (ETS)

Vista is an accredited centre of Educational Testing Service (ETS) and the company produces tests such as TOEIC and TOEFL. The products of ETS are available in more than 180 countries in the world. The tests TOEIC and TOEFL are taken by millions of people in the whole world.

Directly at Vista, English, German and French is tested by the international exam TOEIC and also, the preparation for TOEFL is done at Vista. The TOEFL examination will be mediated by Vista at a university institute. Do not hesitate and contact the nearest branch of Vista.

Work and Study

International

With the help of the agency Work and Study International (WSI), Vista shall mediate foreign experiences with the English language and culture. WSI has long-term experiences with research fellowships and trips where you can experience the real cultural core of Australia, as well as in New Zealand, Canada, Denmark, and Malta ... WSI also offers the opportunity of studying English or special courses at colleges or universities.

The big hit of last years is year visa, in other words ‘working holiday’ in Canada or New Zealand. Test your language skills in a native environment and experience the world with WSI.

The forthcoming courses in Spišská Nová Ves

Kurz anglického jazyka pre mierne pokročilých

Konverzačný kurz AJ pre mierne pokročilých obsahuje slovnú zásobu z oblasti opisu charakterových vlastností, rodiny, cestovania, vzdelania, konverzácie u lekára. Gramatická zložka zahŕňa opakovanie prítomných, minulých a budúcich časov, pričom pribúda predprítomný čas.

Kurz anglického jazyka pre stredne pokročilých

Konverzačný kurz AJ pre stredne pokročilých obsahuje slovnú zásobu o návšteve kina a divadla, bankovú terminológiu, hľadanie práce, cestovanie v meste a pod. Gramatická zložka zahŕňa opakovanie všetkých časov a ich upevnenie, pribúda predminulý čas, trpný rod, prídavné otázky, všetky zámená a iné.

Kurz nemeckého jazyka pre začiatočníkov

Skupinový kurz pre dospelých na úrovni A1 zameraný na konverzáciu a gramatiku.

Maturitný kurz

Skupinový kurz anglického jazyka pre maturantov. Príprava na písomnú aj ústnu časť.

TEDDY ENGLISH 1

Celoročný kurz AJ pre najmenšie deti hravou formou. Deti vo veku od 2,5 do 4 rokov.

Konverzačný kurz angličtiny pre tínedžerov s native speakerom

Kurz je určený pre mládež na úrovni angličtiny min. B1.

Detské kurzy od 7-15 rokov

Detské kurzy anglického jazyka prebiehajú počas celého školského roka.

Konverzačný kurz angličtiny pre dospelých s native speakerom

Kurz je určený pre pokročilých študentov na úrovni B2.

Najbližšie skupinové kurzy sa budú otvárať v januári 2019, resp. po zapísaní dostatočného počtu študentov do skupiny.
Pre zápis je potrebné vypísať prihlášku na pobočke a uhradiť príslušný poplatok.

Otváracie hodiny - pondelok až piatok: 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:00.

Courses of English

and other world languages

VISTA má veľa spokojných klientov, ktorí sa vďaka Metóde VISTA naučili komunikovať anglicky a požiadali nás o rovnakú pomoc aj s výučbou iných svetových jazykov.
Preto VISTA dnes ponúka aj výučbu týchto svetových jazykov

German language
French language
Spanish language
Italian language
Russian language
Arabic language

News in Spišská Nová Ves

Letné tábory pre deti a tínedžerov

Nepremeškajte týždeň plný angličtiny počas leta! Deti a tínedžeri sa zábavnou formou naučia niečo nové a užijú si aj výlety :) Zápis práve prebieha.

15.04.2019
Výučba už aj v Smižanoch

Nenechajte si ujsť šancu študovať angličtinu priamo v Smižanoch! Prebieha zápis na skupinové aj individuálne kurzy pre deti, tínedžerov a dospelých.

25.02.2019
Využite zľavu na kurz nemeckého jazyka

Práve prebieha zápis na individuálne a skupinové kurzy nemeckého jazyka. Neváhajte a príďte sa zapísať ešte dnes! :)

11.01.2019
Konverzačný kurz AJ pre pokročilých

Otvárame konverzačný kurz angličtiny pre pokročilých. Kontaktujte nás pre viac informácií :)

01.04.2019
Detské skupinové kurzy

Ešte stále máte šancu zapísať svoje deti na detský skupinový kurz, ktorý prebieha v druhom školskom polroku.

20.02.2019
Španielčina individuálne

Prihláste sa na kurz španielčiny - zatiaľ formou skype z pohodlia Vášho domova alebo z pracoviska, prípadne príďte do Visty osobne - zapneme Vám notebook a výučba môže začať :) Materiály zasielame elektronicky alebo vytlačíme na pobočke.

07.01.2019

It has been said about us

VISTA zabezpečuje výučbu Anglického jazyka a čiastočne Ruského jazyka v našej spoločnosti od Septembra 2010. Ich lektori zabezpečujú kurzy od začiatočníkov po pokročilých, vrátane Business English.

Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s organizačným, materiálovým zabezpečením, ktoré kladie minimálne nároky na našu spoločnosť a personál. Zároveň oceňujem profesionalitu a metódu výučby, ktorá je oceňovaná študentmi a flexibilitu v napĺňaní našich potrieb v oblasti výučby ako aj prekladov.

Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam spoločnosť VISTA ako jazykovú školu, ktorá dokáže aplikovať vysoké štandardy pri firemnom vzdelávaní v oblasti cudzích jazykov.

p. Peter, priemyselný park Košice, HR manager

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovú výučbu v našej spoločnosti od 01.10.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, organizáciu a flexibilitu služieb, vrátane jednodu­chej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionálny prístup a metódu výučby, ktorá je podľa spätného hodnotenia oce­ňovaná študentmi.

Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa jazyko­vých služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Zuzana, chemický priemysel, Svit, riaditeľka pre ľudské zdroje

Môj celkový dojem je veľmi dobrý, niekedy som si ani neuvedomil, že sa učím pre mňa nový jazyk a pritom to išlo tak ľahko a zábavne.

Pali, študent, 2. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením.

Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena, priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať.
Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol, študent, 3. úroveň

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka, študent, 3. úroveň
Vista Branch
Choose your branch
Haven't found your branch?

Contact
VISTA ALLIANCE