• citybg
  Chceš zlepšiť svoje
  jazykové schopnosti?

  Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti.
  Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

 • citybg
  Si pripravený
  podstúpiť test?

  Over si svoje schopnosti v našom jazykovom teste!
  Zistíš čo je v tebe a my ti poradíme aký kurz je pre teba vhodný.

Evening courses

General language courses or special courses that are focused on various fields of social or professional life.

Business courses

Language courses are tailor-made for your employees. The effectivity and organization are inevitable part of our courses.

Courses for children

Popular courses for children, teenagers and especially for secondary school leavers.

Educational Testing

Service (ETS)

Vista is an accredited centre of Educational Testing Service (ETS) and the company produces tests such as TOEIC and TOEFL. The products of ETS are available in more than 180 countries in the world. The tests TOEIC and TOEFL are taken by millions of people in the whole world.

Directly at Vista, English, German and French is tested by the international exam TOEIC and also, the preparation for TOEFL is done at Vista. The TOEFL examination will be mediated by Vista at a university institute. Do not hesitate and contact the nearest branch of Vista.

Work and Study

International

With the help of the agency Work and Study International (WSI), Vista shall mediate foreign experiences with the English language and culture. WSI has long-term experiences with research fellowships and trips where you can experience the real cultural core of Australia, as well as in New Zealand, Canada, Denmark, and Malta ... WSI also offers the opportunity of studying English or special courses at colleges or universities.

The big hit of last years is year visa, in other words ‘working holiday’ in Canada or New Zealand. Test your language skills in a native environment and experience the world with WSI.

The forthcoming courses in Spišská Nová Ves

TEENAGE KURZ ANGLIČTINY!

Prihláste sa do jazykového kurzu, v ktorom sa zlepšíte nielen v gramatike, ale aj konverzácii! Prebieha raz týždenne po 90min. Zapíšte sa ešte dnes! :)

PRÍPRAVA NA MATURITU ANGLIČTINA A NEMČINA

Ponúkame prípravu na maturitné skúšky z angličtiny a nemčiny. Príprava na písomnú a ústnu časť maturity trvá 50 vyučovacích hodín. Zápis na september otvorený!

TEENAGE KURZ S ANGLIČANOM!

Kurz anglického jazyka, ktorý vedie rodený hovoriaci. Kladie dôraz na konverzáciu, prebieha raz týždenne v pondelky. Začíname už 23. septembra!

KURZ NEMČINY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Skupinový kurz pre dospelých na úrovni A1 zameraný na konverzáciu a gramatiku.

BEGINNER

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné. Zápis na september otvorený!

ELEMENTARY

Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné. Zápis na september otvorený!

DETSKÉ KURZY OD 7-15 ROKOV

Detské kurzy anglického a nemeckého jazyka prebiehajú počas celého školského roka. Kurz prebieha raz týždenne v poobedňajších hodinách. Zápis na september otvorený!

TEDDY ENGLISH

Celoročný kurz AJ pre najmenšie detičky hravou formou. Kurz je určený pre deti vo veku od 2,5 do 6 rokov. Možnosť ukážkových hodín zdarma. Zápis na september otvorený!

Najbližšie skupinové kurzy sa budú otvárať v septembri 2019, resp. po zapísaní dostatočného počtu študentov do skupiny.
Pre zápis je potrebné vypísať prihlášku na pobočke a uhradiť príslušný poplatok.

Otváracie hodiny - pondelok až štvrtok: 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:00; piatok 8:30-12:00, 13:00-15:00.

Courses of English

and other world languages

VISTA má veľa spokojných klientov, ktorí sa vďaka Metóde VISTA naučili komunikovať anglicky a požiadali nás o rovnakú pomoc aj s výučbou iných svetových jazykov.
Preto VISTA dnes ponúka aj výučbu týchto svetových jazykov

German language
French language
Spanish language
Italian language
Russian language
Arabic language

News in Spišská Nová Ves

Kurz nemeckého jazyka pre začiatočníkov

Prihláste sa na skupinový kurz nemčiny pre dospelých! :) Kurz prebieha dvakrát týždenne vo večerných hodinách.

11.09.2019
Kompetenčné kurzy KOMPAS cez Úrad práce ZDARMA

Naša pobočka realizuje trojmesačné kompetenčné kurzy KOMPAS pre nezamestnaných ZDARMA. Informujte sa u Vašej kontaktnej osoby na Úrade práce a u nás. Začať môžete už o dva týždne!

05.09.2019
Jazykový kurz pre seniorov

Kurz angličtiny pre všetkých duchom mladých a za fantastické podmienky! Potešte svoje mamky, babky, oteckov, dedkov, susedku! Kurz prebieha raz týždenne v dopoludňajších hodinách.

05.09.2019
Večerné kurzy angličtiny a nemčiny pre dospelých

Neváhajte a zapíšte sa na skupinový kurz cudzieho jazyka už dnes! Kurzy prebiehajú vo večerných hodinách a začínajú v druhej polovici septembra. Zápis práve prebieha.

05.09.2019
Detské skupinové kurzy od septembra

Prihláste svoje dieťa na celoročný skupinový kurz anglického alebo nemeckého jazyka už dnes! Zápis práve prebieha.

05.09.2019
Ruština vo Viste

Využite skvelú príležitosť naučiť sa ruštinu s lektorkou pochádzajúcou priamo z Ruska! Zápis práve prebieha.

05.09.2019

It has been said about us

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam, médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Dovoľujeme si vyjadriť našu spokojnosť so spoločnosťou VISTA a doterajšou spoluprácou, ktorá kontinuálne trvá už od roku 2007. V minulosti zastrešovali pre našu spoločnosť kurzy anglického jazyka a v súčasnosti, najmä pre pokrok v uvedenom jazyku, navštevujeme kurzy španielskeho a nemeckého jazyka pod ich vedením. Spolupráca s jazykovou školou Vista je príjemná, okrem výborného spôsobu výučby, oceňujeme dobrú organizáciu kurzov, ciu kurzov, ich flexibilitu prispôsobenia sa našim požiadavkám. Radi s Vistou spolupracujeme.

p. Juraj, logistický priemysel, branch manager, Košice

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval. voval.

Pavol, študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena, priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovú výučbu v našej spoločnosti od 01.10.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, organizáciu a flexibilitu služieb, vrátane jednodu­chej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionálny prístup a metódu výučby, ktorá je podľa spätného hodnotenia oce­ňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa jazyko­vých služieb a vzdelávania aj ďalším aj ďalším firmám.

p. Zuzana, chemický priemysel, Svit, riaditeľka pre ľudské zdroje

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb.

Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita, súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice
Vista Branch
Choose your branch
Haven't found your branch?

Contact
VISTA ALLIANCE