Denný anglický tábor pre deti – Summer City Camp 2021

Nachádzate sa tu

Letný anglický tábor ADVENTURE HUNT 2021 je lov za dobrodružstvom, kde je síce angličtina duchom letného kempu, ale deti si užijú tie správne prázdniny, nie školu. Pátranie po poklade, odhaľovanie indícií a záhad, kopec prekvapení v prírode a veľa srandy!

Milí VISTA rodičia,
otepľuje sa a to nám začína nápadne pripomínať leto!
Dovoľte nám pozvať Vaše deti v LETE „do VISTY“!

Aby sme si tieto prázdniny zaslúžene všetci vychutnali naplno, pripravili sme pre Vás kemp s programom pre deti na celý týždeň. Vaše deti čakajú nové zážitky, angličtina a čas strávený hravo a užitočne s nami.
V čom sme výnimoční? Pozrite si prosím náš špeciálny instagramový profil @vista_superkids a hneď si to všimnete smiley.
Je plný klipov našich parádnych minuloročných kempov a len ťažko sa uvoľnená, prázdninová atmosféra opisuje.
Navyše Vám poskytneme špeciálnu garanciu, COVIDpass, pre prípad ochorenia, alebo, ak sa nečakane ocitnete v karanténe počas kempových dní. V tomto prípade sa na Vás nevzťahuje žiaden storno poplatok a už uhradenú sumu Vám plne vrátime obratom!

 

Summer City Camp? To je …

 5 dní letnej angličtiny oblečenej do zážitkov
 skúsení a veselí lektori Vista
 malé skupiny – 15 detí v jednom turnuse
 zúčastniť sa môžu 5-12 roční dobrodruhovia
  obedy, snacky, ovocie a transport majú deti zabezpečené (všetko v CENE!)

.... väčšina každého dňa je v exteriéri!

CENA: 150EUR (súrodenci 10% zľava)

Letný detský kemp ADVENTURE HUNT 2021

TERMÍNY:

POZOR! Voľné miesta sú veľmi obmedzené. Prosím, rezervujte si miesto v letnom kempe "ADVENTURE HUNT" ešte dnes.

Chceš zlepšiť svoje jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti. Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

Vyplniť test

Výhody VISTA

15+ rokov kvality a skúsenosti
Učíme na Slovensku a v Česku
10 pobočiek
40 000+ absolventov
Licencovaná škola
Výučba aj v zahraničí

Povedali o nás

Tento kurz mi veľmi pomohol, pretože konečne mi niekto poriadne vysvetlil základy anglickej gramatiky a hlavne naučil som sa ju konečne používať. Hodnotím tento kurz veľmi pozitívne, dobre som sa naučil nové slovíčka, čo by nebolo možné bez výborného lektora, ktorý stále dobre poradil, vysvetlil. Spôsob výučby mi veľmi vyhovoval.

Pavol, študent, 3. úroveň

Spoločnosť VISTA, s.r.o. zabezpečuje v komunikačných kurzov výuku v anglickom jazyku pre zamestnancov našej spoločnosti. Spolupráca začala v školskom roku 2009/2010, kedy spoločnosť VISTA zabezpečovala pre 42 zamestnancov nemocnice výuku v kurzoch anglického jazyka. Na základe záujmu našich zamestnancov sme spoločnosť oslovili na spoluprácu aj v školskom roku 2012/2013 kedy sa výuky zúčastnilo 33 našich zamestnancov a v školskom roku kolskom roku 2013/2014 sa vzdelávania v kurzoch anglického jazyka zúčastnilo 24 osôb. Naši zamestnanci sú so systémom výučby a prístupom lektorov veľmi spokojní a zároveň oceňujú možnosť výuky v priestoroch zamestnávateľa, ihneď po ukončení pracovnej doby.

p. Judita, súkromná nemocnica, vedúca odboru ľudské zdroje, Košice

Jednoznačne môžem povedať, že počas celého kurzu ani raz nepozrel na hodinky. To bolo na tom úžasné. Veľa sme speakovali! Ďakujem Viste, že som sa opäť o niečo zlepšil a nemusel som si ani kupovať ďalšiu zbytočnú knihu!

Peter, študent, 6. úroveň

Týmto potvrdzujem, že jazykovú školu VISTA si vybrala naša mediálna firma ako jazykovú školu, ktorá má za úlohu naučiť, doučiť a skvalitniť jazykovú vybavenosť našich pracovníkov. Zároveň som rada, že môžem skonštatovať, že sa tešíme profesionálnej a kvalitatívne veľmi vysokej lektorskej úrovni, s ktorou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam, médiá, členka predstavenstva, Bratislava

Páči sa mi štýl, akým sme sa učili, komunikácia, hry, zábava, príjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka, študent, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu, preklady, tlmočenie našej spoločnosti od 27.3.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, profesionalitu prekladov, organizáciu a flexibilitu, vrátane jednoduchej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionalitu služieb a metódu výučby, ktorá je podľa dostupných informácií oceňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa skytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám.

p. Alena, priemyselný park Poprad-Matejovce, HR manažér