Čo to je?

VISTA je aliancia jazykových škôl s ochrannou známkou VISTA, fungujúca na báze franchise partnerstva, partneri VISTA sú samostatné právne subjekty podliehajúce licenčným právam VISTA. Jazyková škola pokrýva kľúčové mestá na celom Slovensku. Majoritným odberateľom našich jazykových kurzov sú firemní klienti, spoločnosti a organizácie.

Zakladateľom jazykovej školy, autorom spôsobu učenia VISTA a majiteľom licencie VISTA je PhDr. Branislava Očvárová, VISTA s.r.o.. Koncept VISTA sa začal vyvíjať v roku 2002, prvá pobočka bola založená v roku 2003 v Košiciach a od tejto doby sme sa zdokonalili vo všetkých smeroch.

Silnou stránkou VISTA jazykovej školy je kvalita výučby, slovenské zázemie a s rozsiahlymi skúsenosťami tiež organizácia kurzov pre firemných a súkromných odberateľov - "s Vami to je skutočne jednoduché" konštatujú naši klienti.

Prečo členstvo v našej aliancii?

VISTA je jednoduchosť a zábava, ktorá skrýva skutočné učenie sa bez toho, aby náš klient cítil námahu, únavu z učenia sa cudzej reči. Klienti sa k nám radi vracajú a dôvod je jasný – sme originálni metódou, šitou na mieru našinca, ktorý nemá kde a kedy hovoriť cudzím jazykom, ktorý však potrebuje a chce konečne ovládať. Používame fungujúce techniky – kontrolovaná komunikácia na lekciách (komunikačná VISTA metóda v jej presných krokoch), kvalita a odbornosť lektora sú prioritou, nemôžeme si dovoliť zamestnávať nemotivujúce osobnosti bez všeobecného prehľadu, adekvátneho odborného vzdelania a celkových osobnostných predispozícií pre prácu lektora.

Nový člen obdrží VISTA manuál pre výučbu, design a návod na organizáciu pobočky, podrobne ho zaškolíme a pomôžeme s iniciálnym otvorením pobočky, následne kontinuálne riešime vzniknuté situácie spoločne.
To všetko bez akýchkoľvek vstupných poplatkov, dokonca prvé mesiace existencie novej pobočky bez poplatku.

Členstvo v Aliancii prináša veľa ďalších výhod, ale pre Vás predovšetkým priestor na vlastné podnikanie pod kvalitnou značkou a úspešnou sieťou ostatných pobočiek VISTA. Naši klienti sú pre nás najlepšou referenciou. S nami získavate kvalitnú históriu školy.

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem o bližšie informácie o členstve v Aliancii, prosíme, vyplňte kontaktný formulár s Vašimi údajmi, na základe ktorého si Vás dovolíme skontaktovať osobne a dohodneme si stretnutie.

Kvalita nového člena Aliancie je pre nás veľmi dôležitá a informácie, ktoré Vám poskytneme osobne, z hľadiska know-how školy angličtiny VISTA dôverné.

Kontaktný formulár (môžete priložiť prílohu CV)

S informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov poskytnutých na účely kontaktovania prevádzkovateľa a Vašimi právami v oblasti ochrany osobných údajov sa môžete oboznámiť v sekcii Ochrana osobných údajov
Pobočka
Vyberte si svoju pobočku
Nenašli ste svoju pobočku?

Kontaktujte:
ALIANCIA VISTA